top of page

Hakkımızda

ENCOMINE Mühendislik A.Ş., madencilik ve cevher hazırlama alanında mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermeye 2022 yılında başlamıştır. Alanlarında tecrübeli ekip liderleri, genç ve dinamik kadrosu ile birçok projeye imza atmıştır.

 

Şirketimiz, hem yurt içinde hem de yurt dışında projeler üstlenmektedir. Bütün çalışmalarında, paydaşlarının memnuniyetini ve maksimum proje verimliliğini amaçlamaktadır. 

 

Uluslararası madenciliğini yakından takip ederek, sektörün yeni teknolojilerini benimseyen ve geliştirmek için kendi AR-GE projeleri üzerinde çalışan ENCOMINE, yazılım ve veri analizi alanlarında da aktif projeler yürütmektedir.

 

Dünyamız ve gelecek nesiller için kaynakların sınırlı olduğunun bilincinde olan ENCOMINE ekibi, projelerinde sürdürülebilir operasyonları amaçlamaktadır. Sürdürülebilir madencilik konusunda uzman ekip, bilgi ve tecrübeleri ile çevreci yaklaşımını çalışmalarına yansıtmaktadır.

Image by Eelco Böhtlingk

Misyon

Sıfırdan tesis tasarımı, çözüm odaklı tesis iyileştirme ve genişletme projeleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında danışanlarına en iyi mühendislik desteği sağlarken hedeflediği projelerini hayata geçirmek.

Vizyon

Altına imza attığımız projelerin her aşamasında çevrenin ve gelecek neslin çıkarlarını gözeten, madencilik ve cevher hazırlama teknolojilerinin yanında data analiz ve yazılım alanında da büyümekte olan ekibi ile geliştireceği ar-ge projeli ürünleri ile danışanlarına ve dünya madenciliğine katkıda bulunmak.

Image by Scott Graham
bottom of page